VIPPOLAND

 

HDPE czyli polietylen o wysokiej gęstości, stosowany do produkcji worków o niewielkiej grubości, ale mimo to odpornych na rozdarcie, ale już z mniejszą odpornością na dalsze zniszczenia,

LDPE czyli polietylen o niższej gęstości; worki są bardziej miękkie i rozciągliwe, co zapobiega dalszemu rozrywaniu. Nadaje się do produkcji worków służących do składowania odpadów o ostrych, spiczastych krawędziach. Są idealne do wypełniania pojemników na śmieci i odpady, nadają się do segregowania dokumentów i przedmiotów w gospodarstwach domowych czy firmach.

Worki na śmieci (z różnych rodzajów folii, w różnych rozmiarach w zależności od przeznaczenia i potrzeb),

Worki na gruz (wykonane z trwałej, mocnej folii mogą być stosowane również do gromadzenia ciężkich przedmiotów. Zgrzewane, odporne na przetarcia i nie dziurawiące się to idealne rozwiązanie dla firm remontowych)

Worki budowlane (podobnie jak worki na gruz niezbędne w działalności budowlanej, ale i transportowej, trwałe, solidne, niezastąpione),

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Worki na śmieci 35 litrów polecamy do użytku domowego czy wykorzystania w biurze, gdzie tego typu materiały świetnie sprawdzają się w procesie przechowywania, gromadzenia i przygotowania do wywózki dokumentów, zużytych kopert, pozostałości z niszczarek, ścinków papieru czy drobnych śmieci i odpadów.

Worki na śmieci 60 litrów znajdują szerokie zastosowanie zarówno w biurach i domach, jak i w zakładach gastronomicznych, zakładach produkcyjnych czy w firmach usługowych.

Worki na śmieci 120 litrów to artykuły wykorzystywane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w różnego rodzaju zakładach przemysłowych czy firmach usługowych.

Worki na śmieci  160 litrów wykorzystywane są zarówno w przemyśle, jak i w licznych gospodarstwach domowych. Oferowane w poręcznych rulonach, wykonane są z trwałej, odpornej na rozdarcia i przekłucia, mocno barwionej, pochodzącej z recyclingu folii polietylenowej o niskiej gęstości. Bardzo praktyczne i pojemne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są wielofunkcyjne, wygodne w użyciu i ekonomiczne rozwiązania ułatwiające wykonywanie konkretnych – zarówno zawodowych jak i domowych – czynności.

Worki na śmieci 240 litrów to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Dostępne w asortymencie vip-poland, wytwarzane z bardzo grubej, wytrzymałej folii i charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania duże worki wykorzystywane są zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w dużych zakładach przemysłowych i z powodzeniem służą do – między innymi – segregowania i utylizacji śmieci, przygotowania ładunków przeznaczonych do transportu czy zabezpieczania i magazynowania nawet bardzo ciężkich przedmiotów i akcesoriów.